Łączna liczba wyświetleń

niedziela, 8 lipca 2012

Rozdział 12

Miesiąc później. Jutro mieli wracam chłopacy. Camille jeszcze nie powiedziała Liam'owi o ciąży. W ramach ich powrotu dziewczyny postanowiły zorganizować dla nich małe przyjęcie powitalne. Niestety dziewczyny zapomniały że Camille tego dnia musi iść na kontrolę. Wszystkie nadal były na nią złe że ukrywa fakt że Liam będzie ojcem. Natalie zaproponowała dziewczyną aby chłopacy jutro u nich nocowali. Camille zbytnio się nie ucieszyła, ale nie mogła się doczekać aż zobaczy swojego ukochanego, tak samo reszta dziewczyn. Nagle do Agathy zadzwonił telefon:
Rozmowa telefoniczna:
- Hej kochanie.- powiedział Lou
- Hej- odpowiedziała Agatha
- Jutro z samego rana jesteśmy- powiedział Louis
- Dobrze nie możemy się doczekać- powiedziała Agatha 
- To się cieszymy. Pozdrów dziewczyny.- odparł Tommo
- Dobrze misiaczku. A powiedz mi czy coś mówiłeś Liam'owi?- zapytała dziewczyna 
- Nie nic nie mówiłem. Camille musi mu to sama powiedzieć.
- Dobrze misiu. Muszę kończyć i skoczyć Ci po zapas marchewek.- powiedziała Agatha
- Ok kochanie. Tęsknie. Pa- powiedział Louis
- Ja też- powiedziała i sie rozłączyła.
Po rozmowie z Louis'em dziewczyna poszła porozmawiać z Camille. Niestety dziewczyna była u siebie w pokoju i spała. Nagle Ahatha usłyszała rozmowę Jo i Elizy, które chciały powiedzieć wszystko Liam'owi:
- Nic mu nie mówcie.- wtrąciła się Agatha
- Ale on musi wiedzieć- powiedziała Eliza
- Camille mu sama to powie, a wy powinnyście zająć się swoimi sprawami.- powiedziała trochę zdenerwowana Agatha
- Dobrze, będziemy cicho- odezwała się Joanne 
- A tak po za tym El to ty jesteś z Harry'm?- zapytała Agatha
- Sama nie wiem.-powiedziała Eliza
- To pogadaj z nim jutro na ten temat.- powiedziała przyjaciółka i poszła pomóc Natalie.
W tym momencie Natalie szykowała się do wyjścia do sklepu, aby kupić małe co nie co na jutro. Po 2 godzinach Camille się obudziła. Kiedy spojrzała na telefon zobaczyła sms'a " Hej Kochanie nie mogę się doczekać aż w końcu Cię zobaczę i pocałuję. Ten miesiąc bez Ciebie był okropny. Tęsknie. Kocham Cię i mam nadzieję że jak wrócę to się nam wszystko ułoży xx. Liam"
Po przeczytaniu sma'a Camille zaczęła rozmyślać czy nie powiedzieć mu prawdy, ale też się boi że ją zostawi  albo będzie na nią zły. W tym rozmyślaniu przerwały jej Natalie i Agatha, które przyszły z nią porozmawiać. Niestety tylko pogorszyły sprawę. Jednak Cam się rozmyśliła,a nawet nieraz myślała o usunięciu ciąży. Dziewczyny jej tego odradzały. Miała w przyjaciółkach dużo wsparcia. Do jej pokoju przyszły także Joanne i Eliza. Przyjaciółki długo rozmawiały aż w końcu wszystkie zasnęły.
Następnego dnia. Dziewczyny wstały wcześniej, aby wszystko przygotować dla chłopaków. Niestety minęła godzina a ich jeszcze nie było. Okazało się że ich samolot miał małe opóźnienie i przylecą wieczorem. Camille pojechała na kontrolę z Ahathą, wróciły dopiero po godzinie. Po południu około 16 dziewczyny zaczęły się stroić i malować. Po jakiś 2 godzinach chłopacy już byli na miejscu. Wszyscy się za sobą stęsknili. Liam jak tylko zobaczył Camille szybko do niej podbiegł i zaczął namiętnie całować. Zayn i Joanne poszli do jej pokoju. Niall wziął Natalie na spacer, a Eliza postanowiła zapytać się Harry'ego czy są parą. Louis i Agatha byli z Liam'em i Camille w salonie i próbowali cieszyć się sobą.  
  
No to tyle. Mam nadzieję że się podoba. Proszę o komentarze i przepraszam że tak długo nic nie dodawałam. Mam nadzieję że mi to kiedyś wybaczycie. :D KamuśXD

4 komentarze:

 1. <3 Kocham <3
  Pisz dalej !!!! :***

  OdpowiedzUsuń
 2. No może kiedyś ci wybaczę.. Jeszcze nie wiem.. :) Niech ona mu wreszcie powie no! Ughh.. niecierpliwie czekam na następny ;*
  I proszę, żeby pojawił się w miarę szybko ;D

  http://beyourseeelf-lifestyle.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Z rozdziałem robi się coraz ciekawiej; D Kiedy Liam dowie się że Cam jest w ciąży?? Kiedy dodasz 13 rozdział??

  OdpowiedzUsuń
 4. Pisz dalej .! <3 ;**
  Kiedy wreszcie Liam dowie się o ciąży Cam ? <3

  OdpowiedzUsuń