Łączna liczba wyświetleń

czwartek, 7 czerwca 2012

Rozdział 8

Dwa dni później. Dziewczyny od tego czasu nie widziały się z chłopakami. Wszystkie już były u Camille w domu oprócz Elizy. Chłopcy jeździli na różne wywiady i spotkania z fanami. A Camille i Liam postanowili zostać przyjaciółmi jak na razie. Po chwili do Camille zadzwonił telefon, dziewczyna się ucieszyła z tego co usłyszała. Ktoś z wytwórni płytowej zobaczył jej filmik w internecie i chciał aby nagrała jakąś piosenkę.
Camille kiedy usłyszała że będzie musiała przenieść się do U.K. odmówiła, nie chciała zostawiać dziewczyn i chłopaków, a w szczególności Liam'a:
- Mogłaś się zgodzić- powiedziała Agatha 
- Nie. Nie zostawię was powiedziała Camille 
- Tylko że to było twoje marzenie- dodała Natalie
- Ale to tutaj mam wszystko czego pragnę- powiedziała Cam.
- Na pewno nie żałujesz?- zapytała Joanne 
- Nie, nie żałuję- powiedziała Cam i poszła do kuchni zrobić obiad
W tym momencie chłopaki z One Direction udzielali wywiadu i odpowiadali na pytania swoich fanów. Oczywiście Eliza była z nimi. Pogodziła się z Harry'm i postanowiła się do niego zbliżyć:
- Czy macie dziewczyny- zapytała jedna z fanek
- Owszem moje serce należy do pięknej dziewczyny, ale nie jesteśmy parą- odparł Liam
- Tak jestem w związku- powiedział krótko Niall
Wszyscy się na niego spojrzeli jakby o niczym nie wiedzieli. Nagle oderwali wzrok od blondaska i zaczął mówić kolejny z chłopaków.
- Nie nie jestem w związku- powiedział Harry
- Ja nie muszę nić mówić. Przeczytajcie sobie w gazecie- odezwał się Louis po czym zaczął się nie pohamowanie  śmiać.
- Jeszcze nie mam dziewczyny, ale mam pewną ślicznotkę na oku- odezwał się Zayn
Eliza kiedy usłyszała odpowiedzi chłopaków zazdrościła dziewczyną, ona sama chciała aby Harry w końcu zaczął na nią zwracać uwagę. Nagle kolejna fanka zadała pytanie:
-  Harry łączy Cię coś z kuzynką Liam'a, Elizą- zapytała fanka
- Przyjaźnimy się - odpowiedział Harry 
Eliza posmutniała i wyszła w trakcie wywiadu. Harry to zauważył więc wstał i poszedł za nią. Wtedy dziewczyna przyspieszyła. Harry także zaczął szybciej iść. Kiedy dziewczyna  zaczęła biec Harry złapał ją za rękę i przytulił ją do siebie:
- Nienawidzę się z Tobą przyjaźnić- powiedziała zapłakana Eliza
- Ale czemu?- zapytał Harry
- Bo ja Cię kocham pacanie- odpowiedziała Eliza i wyrwała się z objęć Harry'ego. Dziewczyna biegła przed siebie a za nią Harry. Nie mogła uwierzyć że miała taką szansę i ją zmarnowała. W końcu Hazza ją dogoniła spojrzał jej w oczy i pocałował, dziewczyna odepchnęła go od siebie.:
- Co teraz będziesz się na de mną użalał- powiedziała
- Nie ty nic nie rozumiesz- odpowiedział Harry 
- Daj mi spokój. Wyprowadzam się od Was- powiedziała El i szła przed siebie
Harry nie wiedział co ma zrobić więc zadzwonił po Louis'a aby po niego przyjechał. Lou oczywiście wziął wszystkich chłopaków i pokierowali się w stronę Hazzy,a potem do domu Camille z nadzieją że tam będzie Eliza. Kiedy dojechali drzwi otworzyła im wściekła Joanne. Wpuściła chłopaków do domu i powiedziała że El jak na razie zamieszka z nimi. Wszyscy spojrzeli się na Harry'ego:
- To nie moja wina- powiedział Harry
- Ty już się lepiej nie tłumacz- powiedział Zayn
- Może lepiej będzie jak pójdziesz z nią porozmawiać, a resztę zapraszam do kuchni- wtrąciła się Agatha. Harry wszedł po schodach do góry i poszedł w stronę pokoju Cam. Właśnie tam znajdowała się El, niestety nie była sama tylko z Camille. Kiedy Cam zobaczyła Harry'ego wyszła z pokoju i poszła przywitać się z innymi.:
- Cześć chłopaki- powiedziała 
- Hej piękna- powiedział Liam  dając jej całusa w policzek
- Gdzie jest Natalie?- zapytał Niall 
- Jest u siebie w pokoju- powiedziała Joanne 
- Dzięki- powiedział blondynek i poszedł do swojej ukochanej.
- Może pójdziemy się przejść- zaproponował Liam, Camille
- Tak bardzo chętnie, tylko założę kurtkę- powiedziała Cam.
Lou zabrał Agathę na przejażdżkę samochodem, a Zayn i Jo siedzieli i oglądali film. Nie dokończyli go bo Joanne była tak zmęczona ze zasnęła wtulona w Zayn'a. Do góry nadal odbywała się rozmowa między Harry'm a Elizą. A Niall i Natalie już pewnie spali. Po jakiejś godzinie do domu wrócił Liam i Camille, która zaciągnęła go do góry, do pokoju gościnnego, ponieważ nie chciała przeszkadzać Harry'emu i Elizie. Louis i Agatha pojechali do domu chłopaków i postanowili że wrócą dopiero jutro na obiad. 
Zayn chciał sprawdzić co się dzieje u Harry'ego. Był bardzo zdziwiony gdy zobaczył że zapłakana Eliza zasnęła wtulona w Harry'ego. Harry tylko spojrzał się na przyjaciela i uśmiechnął się do niego. Do Zayn'a do góry przyszła zaspana Jo:
- Możesz powiedzieć Cam i Liam'owi żeby tak nie hałasowali- powiedziała Joanne 
- Jak chcesz też możemy pohałasować- powiedział mulat 
- Weź przestań ja idę spać,  jak chcesz możesz przyjść- powiedziała i skierowała się w stronę swojego pokoju. Zayn się tylko lekko uśmiechnął i poszedł za Joanne.
No to już jest kolejny rozdział. Mam nadzieję że Wam się podoba :D Myślę że jutro dodam kolejny, oczywiście jak będę miała wenę. hehe  KamuśXD

5 komentarzy:

 1. Bardzo mi się podobała; D. czekam na następny rozdział.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dobry ten rozdział!! Ja aż banana na mordzie miałam! :o) Super.! ; D Czekam na kolejny...;*

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie będę ingerować w Twój styl pisania, lae ja osobiście dałabym więcej tekstu, a mniej dialogów, no ale kazdy ma inne gusta :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo fajny rozdział :) Czekam na następny ;*

  http://beyourseeelf-lifestyle.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. AA świetnie <33 El pewnie pogodziła się z Hazzą :)

  OdpowiedzUsuń