Łączna liczba wyświetleń

piątek, 8 czerwca 2012

Rozdział 9

Następnego dnia rano. Kiedy Camille się obudziła zobaczyła obok siebie leżącego i słodko śpiącego Liam'a.
Dziewczyna długo przyglądała się chłopakowi, aż doszła do wniosku że przespała się z przyjacielem. Kiedy wstała z łóżka obudziła Liam'a,a ten chwycił ja za rękę. Camille spojrzała się na niego i wyrwała rękę i poszła w stronę łazienki, aby  wziąć prysznic:
- Co się stało?- zapytał Liam
Camille nic mu nie odpowiedziała i zamknęła się w łazience. Liam postanowił zejść na dół i popytać przyjaciół czy coś wiedzą o co chodzi Cam. Kiedy był już na dole spotkał tylko zaspanego Zayn'a. Przywitał się z nim,ale nie zadawał mu żadnych pytań bo wiedział że mulat nie kontaktuje tak wcześnie rano. 
W tym samym czasie u chłopaków w domu Louis w kuchni przygotowywał śniadanie do łóżka dla Agathy.
Niestety niespodzianka mu się nie udałą dlatego że Agatha już wstała i zeszła na dół do ukochanego. Usiadła na przeciwko niego i wpatrywała się w jego piękne niebieskie oczy. Louis do niej podszedł chwycił ją za rękę i uklęknął:
- Będziesz moim aniołkiem już na zawsze.?- zapytał się Lou
Agatha była bardzo zaskoczona, z oczu spływały jej łzy,a na jej pięknej twarzy zagościł uśmiech. Dziewczyna nie była w stanie nic powiedzieć jedynie co zrobiła to wzięła przytuliła się do chłopaka i go pocałowała.
- Kocham Cię- powiedział Louis
- Też Cię Kocham- odparła Agatha i rozpłakała się ze szczęścia na dobre.
Nowa parka się cieszyła, Liam nadal nie wiedział o co chodzi Camille bo się do niego nie odzywała. Nagle na dół zeszła Joanne:
- Cam płacze, zamknęła się w łazience i nie chce wyjść- powiedziała Jo 
Liam nić nie powiedział tylko szybko poszedł na górę do pokoju . Zaczął pukać w drzwi od łazienki, ale Camille nie chciała ich otworzyć. Zawołał Zayn'a i chłopacy wyważyli drzwi od łazienki:
- Możemy porozmawiać?- zapytał się Liam
- Nie mamy o czym. Zostaw mnie w spokoju.- powiedziała Camille.
Dziewczyna szybko zbiegła na dół, lecz po drodze spotkała Harry'ego. Chłopak próbował ją zatrzymać. W końcu Camille usiadła z Harry'm i wszystko mu powiedziała. Hazza powiedział jej że powinna dać Liam'owi szansę bo on ją naprawdę kocha. Dziewczyna podziękowała Loczkowi i poszła do swojego pokoju w, którym znajdowała się Eliza:
- I jak, już jest dobrze między Tobą, a Harry'm?- zapytała Camille
- Tak o wiele lepiej, a czy mogę nadal tu zamieszkać?- zapytał El
- Tak oczywiście. Uszykujemy dzisiaj Ci pokój.- powiedziała Cam i wyszła z pokoju. 
Przechodząc obok pokoju Natalie skusiło ją aby zajrzeć, lecz pokój był pusty. Na łóżku leżała tylko karteczka na której było napisane ,, Nie chcieliśmy was budzić, ale wyjechaliśmy na parę dnia nad Morze. Przepraszamy że się z Wami nie pożegnaliśmy, ale coś mi się wydaje że wszyscy macie trochę zamieszania w swoich związkach. Jak wrócimy wszystko Wam wytłumaczymy. Niech chłopcy odwołają wszystkie wywiady. Mogą powiedzieć że jestem chory. Bardzo tęsknimy... Niall i Natalie
Kiedy Camille to przeczytała szybko zbiegła na dół i pokazała tą karteczkę reszcie przyjaciół. Nagle do drzwi ktoś zadzwonił. Byli to Louis i Agatha. Wszyscy się przywitali, a Louis ogłosił że on i Agatha są parą. Liam im pogratulował i wyszedł na dwór. Zauważyła to Camille i poszła za nim.:
- Przepraszam Cię.- usłyszał Liam, kiedy się odwrócił ujrzał za sobą Camille
- Nie masz za co mnie przepraszać. Rozumiem Cię że nie chcesz ze mną być.- powiedział Liam
- Ale to nie tak.- powiedziała Cam
- A jak. Po prostu powiedź mi prawdę.- odparł Liam
- Mieliśmy się jak na razie tylko przyjaźnić- powiedziała Camille
- Tylko że ja nie znoszę się z Tobą przyjaźnić- powiedział Liam.
Chłopak szedł przed siebie. Camille poszła za nim całą drogę milczeli. Camille już nie wytrzymywała tej nie zręcznej ciszy i pocałowała Liam'a:
- Kocham Cię- powiedziała mu po czym nawróciła się i poszła w stronę domu. 

Na razie tyle.  Może jeszcze dzisiaj coś dodam, ale nie obiecuję. Myślę że Wam się podoba. Możecie komentować.:D :** KamuśXD
 

4 komentarze:

 1. Mi się podoba bardzo!!!! xD Ale nie pisz, tylko kibicuj!!! xD Ale czekam na nowy rozdział z niecierpliwością. Te rybki są też świetne xD Zapraszam do mnie, mam nadzieję, że wejdziesz i skomentujesz tak jak to ja zrobiłam xD http://from-teens-and-about-teens.blogspot.com/ Z góry dziękuję ;D

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo mi się podobało. Czekam na następny rozdział ; D

  OdpowiedzUsuń
 3. ciekawe xD
  czekam na więcej....

  OdpowiedzUsuń